Szkoda tracić czas na poszukiwanie straconego czasu

Moi drodzy, dziś blog a ja wraz z nim, obchodzimy urodziny. On drugie, ja… no cóż trzydzieste. Te dwa 2latado30 minęło jak z bicza trzasł! Był to czas wypełniony radością, okazjonalnym smutkiem, wyzwaniami ale i przyjemnościami!

Ostatnie dziesięciolecie natomiast było wspaniałe i mam nadzieję, że nowe, w które wkraczam przyniesie mi przynajmniej tyle samo wspaniałości! Szczerze mówiąc sądziłam, że będę miała dziś mnóstwo do napisania, jakieś wnioski, podsumowania, może plany?

Okazuje się jednak, że przepełnia mnie dziś radość, miłość i pragnienie spędzenia kolejnych lat tak, by podczas kolejnych urodzin czuć się równie rewelacyjnie! Dobrego dnia Wam życzę i optymizmu. Myślcie o nieubłaganie uciekającym czasie, jak przyjacielu, który daje nowe i pozwala Wam pamiętać stare, bo szkoda tracić czas na poszukiwanie straconego czasu.

Uściski!

celebration-3301738_1920

Reklamy

16 uwag do wpisu “Szkoda tracić czas na poszukiwanie straconego czasu

  1. Mądrzejsz nadal i nadal będziesz coraz piękniejsza. Ale wybacz, nie da się! Jak nie dziś to jutro lub zaczęto lat,ale „stracony czas” wraca. Aż nie będzie straconym:-)
    Uśmiechu !

    Polubione przez 1 osoba

  2. No to spełnienia marzeń! 😀
    Podobno życie zaczyna się po trzydziestce – tak głosił t-shirt Dziubasa w dniu, w którym go poznałam. Tak więc niechaj się zacznie – takie, jakie sobie wymarzysz 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s